O NÁS

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost Larove s.r.o., která se specializuje na stavební práce, montáže, zemní práce, elektroinstalace a další související činnosti. Naše firma je tvořena týmem zkušených a kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou pečlivě vybíráni dle svých zkušeností a schopností. Věříme, že práce musí být vykonávána s precizností a kvalitou, a proto se vždy snažíme splnit očekávání našich klientů.

Závazek ke kvalitě

I přes naši mladou historii stavíme na pevných základech kvality. Naše týmy jsou složeny z odborníků se zkušenostmi, kteří jsou připraveni přinést inovativní a efektivní řešení pro naše projekty.

Mládí a vize

Jsme hrdí na to, že jsme mladá firma s odvážnou vizí. To nám umožňuje přistupovat k projektem s čerstvým pohledem a moderním řešením.

Flexibilita a otevřená komunikace

Máme flexibilní přístup k potřebám našich klientů a věříme v otevřenou komunikaci. Spolupracujeme s vámi od začátku do konce, abychom zajistili, že každý detail je pečlivě promyšlen a proveden.

Naši pracovníci jsou pečlivě vybíráni na základě jejich zkušeností, což nám umožňuje mít v týmu mnoho osvědčených odborníků.

NÁŠ TÝM

Přemysl Čech

Jednatel 

Jaroslav Svatoš

Finanční ředitel

 Nikol Karpíšková

Back office manager

Kontaktujte nás

LAROVE s.r.o.

Dlouhá 199/32, 412 01 Litoměřice

+420 415 783 823

info@larove.cz